Є бажання почати вчити англійську, але немає фінансової можливості? Або хотілося б більше займатись, а грошей на додаткові уроки немає. Не проблема! На сьогодні різні онлайн курси й додатки дають можливість отримувати знання та покращувати їх абсолютно безкоштовно! А щоб не довелось перебирати й натикатись на невдалі варіанти, команда BEA підготувала для Вас список кращих.
ДОДАТКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ БЕЗКОШТОВНО
Oxford Advanced Learner’s Dictionary
Quizlet
BBC Sounds
Duolingo
ELSA Speak
ДЕ МОЖНА САМОСТІЙНО ВЧИТИ ДІЛОВУ АНГЛІЙСЬКУ?
Додатки для вивчення англійської безкоштовно
У списку нижче ми зібрали кращі платформи, за допомогою яких можна й словниковий запас поповнити, й граматику повторити і над вимовою попрацювати. Пробуйте та починайте користуватись на постійній основі. І пам’ятайте, що Вам повинне подобатися Ваше заняття, має бути інтерес, щоб не втратити мотивацію та бажання працювати.
Всі ж знають, що на Google Translate краще не покладатись? Хоч цей ресурс й став значно краще за останні роки й у нього є свої бонуси. Чим тоді користуватись замість нього, у якості словника?
Oxford Advanced Learner’s Dictionary
У цьому словнику ідеально та у наявності абсолютно все! Транскрипція до слів, можна прослухати вимову з британським та американським акцентом, а також відразу відкриваються всілякі ідіоми й вислови з тим або іншим словом.
А головна feature цієї платформи полягає в тому, що можна створювати свій Word List та зберігати туди слова, щоб потім їх вчити та повторювати.
Quizlet
Ця платформа створена для роботи з flashcards (картки, на яких з одного боку написано слово, вислів або неправильне дієслово, а з іншої переклад або його форми). Хто любить такий, дуже ефективний, вид навчання, але по-старому пише на папері, тепер може зберегти дерева. Quizlet зробив все за Вас! Тепер можна додати в заняття більше інтерактивності, при цьому економлячи час та маючи доступ до своїх карток з будь-якої точки світу. А якщо є бажання зробити свої картки – це теж можливо.
BBC Sounds
Сайт для вивчення англійської мови, на якому можна попрацювати над listening skills. Там є все – музика, різні підкасти й можливість слухати англомовне радіо. Якщо бажаєте легко сприймати англійську на слух, почніть слухати музику та радіо у фоновому режимі.
Duolingo
Цей додаток найкраще підійде початківцям. Якщо Ви не повний новачок, проходьте тест на визначення “рівня” знань та розпочинайте не з самого нуля. У цьому додатку Ви будете вчити слова, слухати й письмово перекладати. Також можете вибрати кількість занять й додаток Вам нагадуватиме, що прийшов час пройти наступний урок. Адже найчастіше новачкам для швидкого розвитку якраз регулярності й бракує.
ELSA Speak
Ідеальний додаток на телефон для роботи над вимовою. Паралельно, Ви також вивчаєте й правила, а не тільки працюєте над артикуляцією. Як все відбувається? Слухаєте звук або слово, повторюєте на вбудований диктофон, додаток записує мову й аналізує її. У кінці Вам показує результат. Ефективним методом роботи також самостійно прослуховувати, як Ви та диктор вимовили той або інший звук, щоб ще самим оцінити себе. Додаток має доступні транскрипції, визначення та приклади речень.
Де можна самостійно вчити ділову англійську?
Самостійне вивчення бізнес англійської – трохи tricky business. Тому краще, щоб хтось направляв Вас, керував процесом та кому Ви зможете ставити питання. Платформа, на якій зібрані кращі курси й програми для вивчення ділової англійської – це Coursera. Швидше за все Ви й так чули про цей сайт, а деякі можливо навіть проходили навчання. Хто доки не знайомий з Coursera – це сайт, де міжнародні університети надають доступ до своїх онлайн курсів за місячну підписку. Ви можете просто пройти курс, або пройти його для отримання сертифікату про закінчення (для цього треба виконати усі домашні завдання й пройти тести). Ваш сертифікат буде офіційним документом, який Ви можете отримати на пошту в електронному вигляді, або доплативши на домашню адресу. На цій платформі для вивчення, у тому числі й англійської, Ви знайдете купу інших корисних курсів, від загальних до вузькоспеціалізованих.
Ви також можете пройти курс ділової англійської “English for the Workplace” розроблений British Council. Платформа Future Learn надає варіант безкоштовного навчання на цьому й інших курсах. На які ще курси варто звернути увагу? Learning English for Academic Purposes підійде для тих, хто замислюється про освіту за кордоном. На цій платформі, як і на Coursera, Ви також зможете знайти й спеціалізовані курси по HR, бізнес менеджменту, маркетингу і так далі. Якщо англійська потрібна для роботи, то це відмінний варіант, щоб її підвищити та вивчити.
Останньою платформою для безкоштовного вивчення англійської мови, яку ми рекомендуємо в цій статті буде EDX. Кардинально нічим не відрізняється від інших: можливе безкоштовне навчання, для сертифікату доведеться заплатити. Є загальні та спеціалізовані курси.
Тому, хто бажає скласти іспит (TOEFL, IELTS, Cambridge English, CEFR etc.) рекомендуємо звернути увагу на сайт ExamEnglish, який може стати провідником в самостійній підготовці. Там Ви знайдете інформацію про іспити (як проходять, вартість та корисні посилання) й корисні tips.